رفتن به بالا

تلفن تماس: 09175886068


تصویری از انبار کانال اسپیرال انتقال هوا

کانال اسپیرال انتقال هوا نسل جدیدی از کانال گرد است که امروزه با ویژگی‌های بارزی در صنعت تهویه مطبوع عرضه شده و علاوه بر تولید در همه اندازه‌ها، در طول و قطر دلخواه، در شرایط مختلف مقاومت بسیار بالایی دارد که این خود مزیت بسیار خوبی است. فناوری ساخت کانال اسپیرال انتقال هوا متکی بر دوخت و پرس مارپیچی لبه‌های نوار فلزی است که طی فرآیند رولفرم به صورت نر و ماده در آمده باشد.

 

نمونه ای از یک کانال اسپیرال

کانال اسپیرال

 

این کانال‌ها از قطر ۱۰ تا ۱۶۰ سانتیمتر با ضخامت‌های ورق ۵/۰ تا ۲ میلیمتر تولید و به بازار عرضه می‌شوند. علاوه بر این، این کانال‌ها شامل اتصالاتی سه راهی، زانوها ، تبدیل، چهارراه‌ها، بست‌ها، شلواره‌ها، دمپر، هود و غیره دارند. فروشگاه صنعتی کارن فن از فعالان برجسته در زمینه تجهیزات سیستم تهویه مطبوع، انواع کانال اسپیرال انتقال هوا را به بازار عرضه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید ببا ما تماس بگیرید.

 

نمایی از تولید کانال گرد اسپیرال

تولید کانال گرد اسپیرال

 

نقش کانال اسپیرال انتقال هوا

 

کانال اسپیرال انتقال هوا از تجهیزاتی است که در صنعت تهویه مطبوع در دسته سریع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین کانال‌های فلزی قرار می‌گیرد و در حال حاضر نیز در زمینه داکت‌های تهویه مطبوع به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود. این محصول ظاهری زیبا دارد و علاوه بر این، کیفیتش نیز از انواع دیگر کانال‌های هوا فراتر است، به طوری که شاید بتوان گفت در صنعت امروزی دیگر نمی‌شود از آن استفاده نکرد. فروشگاه صنعتی کارن فن، از عرضه کنندگان کانال اسپیرال انتقال هوا در این مقاله خود اطلاعاتی را در خصوص کانال اسپیرال انتقال هوا فراهم کرده که می‌توانید بخوانید.

 

کانال اسپیرال گرد

کانال اسپیرال گرد

 

نحوه تولید کانال اسپیرال انتقال هوا

 

کانال اسپیرال انتقال هوا محصولی است که از به هم تنیدگی یک تسمه ممتدِ ورقی از جنس گالوانیزه (برای مصارف عمومی)، یا آلومینیوم (برای مناطق مرطوب) و یا استیل (برای مصرف درمحیط‌های بهداشتی یا محیط‌هایی با کاربری‌های خاص) به‌ صورت اتصالِ درز مورب ساخته می‌شود و سطحِ صافِ این درز در داخل کانال باعث می‌شود جریان هوا در داخل کانال با کمترین اصطکاک مواجه بوده و بیشترین دبی و بازدهی در جریان انتقال هوا به عمل آید. این درزهای موربِ گِرد و بدون انقطاع باعث هوابندی کامل کانال اسپیرال در طول خود می‌شود و از هرگونه نشت و افت فشارِ احتمالی تا نهایت ممکن جلوگیری می‌کند.

 

نمونه ای از یک کانال اسپیرال

کانال اسپیرال

 

از آنجایی که کانال اسپیرال انتقال هوا به صورت ماشینی تولید می‌شود، دقتِ کار به بیشترین میزان ممکن می‌رسد؛ علاوه بر این، زمان تولید نیز تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد و در روندِ عملیات تولیدِ کانال اسپیرال، هم کیفیت و هم کاهشِ زمانِ تولید حرفِ اول را می‌زند.

یکی از عواملی که باعث گرایش و تمایل مهندسین و کارفرمایان محترم به استفاده از کانال اسپیرال انتقال هوا در روندِ هوارسانی در بحث تهویه مطبوع شده است، همین عواملی چون دقت در کیفیت و زمان سریع در تولید و قابلیت انبارکردن این نوع کانال در قطرها، اندازه‌ها و طول‌های متنوع است.

 

تصویری از کانال اسپیرال گالوانیزه

کانال اسپیرال

 

برخی از کاربردهای کانال اسپیرال انتقال هوا

 

لوله‌های اسپیرال ساده در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی (تأسیسات) برای انتقال هوا و گرد و غبار و همچنین انتقال مواد زائد و شوتینگ زباله به کار گرفته می‌شوند. به علاوه، با توجه به وزن سبک، ضخامت کمتر و مقاوم بودن در برابر شکنندگی جایگزین مناسبی برای لوله های دودکش سیمانی در ساختمان‌ها است.

 

تصویری از کانال کشی اسپیرال

کانال کشی اسپیرال

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن عرضه کننده انواع تجهیزات مربوط به سیستم تهویه مطبوع مانند کانال
اسپیرال، اتصالات مختلف کانال اسپیرال، دستگاه هواساز، جت فن برای تهویه تونل، اگزاست فن، فن
سانتریفیوژ، فن هواساز، انواع مختلف کانال خرطومی انعطاف پذیر، در این پست خود اطلاعاتی را
درباره جت فنها و کاربردها و مزایای استفاده از آنها فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات
بیشتر یا سفارش محصول به بخش تماس با ما رفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.
پیشنهادها و نظرهای سازنده شما برایمان راهگشا خواهند بود.

 

ما واقعاً به شما وفاداريم.

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن

تماس بگیرید