رفتن به بالا

تلفن تماس: 09175886068


یک مدل دستگاههای هواساز صنعتی

هوا در دستگاه هواساز صنعتی از ميان کويل‌هاي سرمايشي و يا گرمايشي عبور کرده و با انجام فرآیندهایی مانند رطوبت گيري، رطوبت زني و تصفيه هوا، هواي مطبوعي را برای ساکنان محیط فراهم می‌کند. شرکت کارن فن، عرضه کننده تجهیزات مربوط به تهویه مطبوع، دستگاه هواساز صنعتی را به بازار فروش عرضه کرده است.

 

تصویری از دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 

مشخصات کلی دستگاه هواساز صنعتی

 

به طور کلی، دستگاه هواساز صنعتی از ظرفیت‌های CFM 450 تا CFM 68000 توليد و به بازار عرضه می‌شوند. بدنه دستگاه هواساز صنعتی به‌صورت دوجداره ساخته می‌شود که عايق پشم سنگ با ضخامت mm ۲۰ تا mm 40 در آن استفاده شده است. سطوح خارجي این دستگاه از ورق گالوانيزه با پوشش رنگي الکترواستاتيک مقاوم در برابر تابش نور خورشيد ساخته شده است. سطح داخلي آن را می‌توان بنا به درخواست مشتری و کاربرد یا شرایط محل استفاده از ورق گالوانيزه، ورق فلزي پيش رنگ يا استيل ضدزنگ  انتخاب کرد.

 

دستگاه هواساز 

دستگاه هواساز صنعتی – از تجهیزات سیستم HVAC

 

در انواع دستگاه هواساز صنعتی امکان استفاده از فيلترهای مختلفی از جمله فيلتر آلومينيومي، کیسه‌ای، هپا، اولپا و کربن اکتيو براي کاربردهای مختلف وجود دارد. دمپرهاي به کار رفته در هواسازها از پروفيل و پره‌های آلومينيومي و چرخ‌دنده‌های پلاستيکي ساخته شده‌اند . علاوه بر این، برای افزايش بازده دستگاه‌ها از کويل‌هاي  Fin plate  با راندمان بالا استفاده شده است. برای رسيدن به هوادهي و فشار استاتیک مورد نياز در دستگاه هواساز صنعتی از فن‌های فوروارد  (Forward) يا بکوارد  (Backward) و به صورت کوپل مستقيم  (Plug Fan Direct Drive) و فولي تسمه  (Belt Drive) بنا به کاربرد و شرایط مختلف استفاده می‌شود.

 

دستگاه هواساز یا بهارساز

هواساز

 

مشخصات فني دستگاه هواساز صنعتی

 

– قاب دستگاه از پروفيل‌هاي آلومينيوم اکسترود شده به شکل‌های خاص و پنل هاي دوجداره است. پروفیل‌ها با استفاده از قطعات کرنري به هم متصل می‌شوند. تمامي پروفیل‌های آلومينيومي و قطعات کرنري می‌توانند با روکش پودر الکترواستاتيکي باشند. براي جلوگيري  از نفوذ و نشتي هوا از نوار هوابند پنل استفاده می‌شود. دستگاه هواساز صنعتی می‌تواند به صورت چند جزئي يا کاملاً به صورت مجزا (برای جابه‌جایی آسان) ساخته شوند.

–  براي ساخت بدنه دستگاه از پروفیل‌های آلومينيومي اکسترود شده با ضخامت استاندارد که تحمل فشار بالايي دارند، استفاده می‌شود. برای جلوگيري از خوردگي، پروفیل‌ها را می‌توان به درخواست مشتري و يا نوع کاربرد آن  به صورت پوشش پودر الکترواستاتيک تولید کرد. علاوه بر این، بنا به درخواست مشتري امکان استفاده از پروفیل‌های  استيل نيز برای  ساخت دستگاه وجود دارد. پروفیل‌های آلومينيومي با  کرنري‌هاي التراميد به هم متصل می‌شوند.

 

فیلتر دستگاه هواساز

فیلتر هواساز

 

درب‌های بازديد به صورت دوجداره بر روي قاب فيلتر، فن، رطوبت زن و فضاهاي خالي دستگاه برای سهولت در دسترسي، تعمير و نگهداري نصب می‌شوند. از نوارهاي هوابند روي درب‌ها استفاده می‌شود.  درب‌ها می‌توانند دريچه بازديد نيز داشته باشند. درب‌ها دستگیره‌های  التراميد دارند.

برای جلوگيري از اتلاف حرارت، مابین جدار داخلي و خارجي بدنه دستگاه هواساز صنعتی از عایق‌های پشم سنگ با
ضخامت mm 20 تا mm 40 و چگالي ۷۰ استفاده می‌شود.

 

دستگاه هواساز / سیستم هواساز خانگی

هواساز

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن عرضه کننده انواع تجهیزات مربوط به سیستم تهویه مطبوع مانند کانال
اسپیرال، اتصالات مختلف کانال اسپیرال، دستگاه هواساز، جت فن برای تهویه تونل، اگزاست فن، فن
سانتریفیوژ، فن هواساز، انواع مختلف کانال خرطومی انعطاف پذیر، در این پست خود اطلاعاتی را
درباره دستگاه هواساز صنعتی و کاربردها و مزایای استفاده از آنها فراهم کرده است.برای کسب اطلاعات
بیشتر یا سفارش محصول به بخش تماس با ما رفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.
پیشنهادها و نظرهای سازنده شما برایمان راهگشا خواهند بود.

 

ما واقعاً به شما وفاداريم.

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن

تماس بگیرید