رفتن به بالا

تلفن تماس: 09175886068


یک مدل دستگاههای هواساز صنعتی

در پست پیشین خود که در مورد دستگاه هواساز منتشر کردیم، توضیحاتی در مورد آن فراهم کرده و برخی از مزایای استفاده از این دستگاه را شرح دادیم. حال در این قسمت ادامه مزایای استفاده از دستگاه هواساز را شرح داده‌ایم.

 

مصرف انرژی پایین دستگاه هواساز نسبت به سایر سیستم‌های تهویه مطبوع

با توجه به اینکه در طراحی و ساخت هواساز تجهیزات پرمصرفی مانند کمپرسورها وجود ندارند، میزان مصرف برق و هزینه‌های مربوط به آن، به مراتب از سیستم‌های تهویه مطبوع دیگر پایین‌تر است. علاوه بر این، استفاده از سیستم‌های هوشمند کنترلی در دستگاه هواساز نیز توانسته است باعث کاهش بیشتر مصرف انرژی در این دستگاه‌ها باشد.

 

دستگاه هواساز یا بهارساز

هواساز

 

  • قابلیت تهویه مطبوع فضاهای بزرگ

 

دستگاه هواساز از جمله سیستم‌هایی است که می‌توان برای برآوردن نیاز فضاهای بسیار بزرگی مانند موارد زیر از آن استفاده کرد:

  • تالارها و مساجد
  • رستوران‌ها و غذاخوری‌ها
  • سوله‌های بزرگ صنعتی
  • ادارات و ساختمان‌های تجاری و پاساژها
  • ساختمان‌های عمومی
  • فروشگاه‌های بزرگ نظیر هایپرمارکت‌ها
  • بیمارستان‌ها
  • ساختمان‌های دولتی مثل بانک‌ها

این توانایی‌ها از آنجا سرچشمه می‌گیرند که در طراحی دستگاه هواساز محدودیت ظرفیتی و ابعادی وجود ندارد. طول برخی از مدل‌های هواسازها تا چندین متر می‌رسد و می‌توانند آپارتمان‌های چندین واحدی و ساختمان‌ها و سالن‌های بسیار بزرگ را نیز تحت پوشش قرار دهند.

 

تصویری از دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 

  • راندمان فوق‌العاده بالا

 

راندمان هر سیستم می‌تواند نحوه عملکرد و قدرت آن سیستم را نشان دهد. بازدهی عملکرد بالای ۹۰ درصد در اکثر هواسازها، و در برخی از آن‌ها حدود ۹۶ درصد کارآمدی، می‌تواند این حقیقت را ثابت کند که میزان اتلاف انرژی و آب در سیستم‌های هواساز به مراتب پایین است و عملیات انتقال حرارت، تریتینگ و غیره در شرایط مطلوب و ایدئالی انجام می‌شوند.

 

·         سهولت در نصب، تعمیرات و نگهداری

در اکثر موارد، به آسانی می‌توان دستگاه هواساز را نصب کرد. مدل‌های خانگی یا آپارتمانی این سیستم‌ها را می‌توان بدون نیاز به کانال‌کشی در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های مسکونی نصب کرد. علاوه بر این، تعمیرات و هزینه‌های مربوط به آن نیز بسیار آسان و پایین بوده و اغلب قطعات یدکی این سیستم‌ها در هر نقطه از کشور وجود دارند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را بیابید.

 

تصویری از دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 

نوع فیلترهای به کار رفته در دستگاه هواساز را نیز می‌توان به آسانی و طبق نظر کاربر انتخاب و در صورت نیاز تعویض کرد. مورد دیگر نیز، سهولت در استفاده از دستگاه هواساز است. همان‌طور که تا کنون گفته‌ایم، قابلیت برنامه‌ریزی و کنترل هوشمند استفاده از دستگاه هواساز را آسان‌تر کرده است.

کم نشدن فشار آب در زمان کارکرد سیستم در ساختمان، به‌ویژه در ساختمان‌های چندین واحدی، گرفتن فضای کمی از خانه، تمیزکاری و سرویس‌های دوره‌ای آسان، ایمنی فوق‌العاده سیستم به دلیل استفاده از حداقل سیستم‌های الکتریکی، تولید جریان هوای تمیز و تازه علاوه بر سرمایش و گرمایش، و فاکتورهایی از این قبیل نیز می‌توانند آسایش بالای هواسازها را نشان دهند.

شرکت کارن فن، یکی از معتبرترین شرکت‌های عرضه‌کننده انواع سیستم‌های تهویه مطبوع در کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید سایر مقالات سایت را نیز بخوانید یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

دستگاه هواساز 

دستگاه هواساز – از تجهیزات سیستم HVAC

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن در این پست خود اطلاعاتی را در باره مزایای استفاده از دستگاه هواساز
این محصول مهم سیستم تهویه مطبوع فراهم کرده است.برای کسب اطلاعات بیشتر
یا سفارش محصول به بخش تماس با ما رفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.

پیشنهادها و نظرهای سازنده شما برایمان راهگشا خواهند بود.

 

ما واقعاً به شما وفاداريم.

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن

 

تماس بگیرید