رفتن به بالا

تلفن تماس: 09175886068


تصویری از هواسازهای صنعتی

دستگاه هواساز یکی از تجهیزات مهم سیستم تهویه مطبوع ساختمان است که با عبور دادن هوا از میان کویل سرمایش خود آن را خنک می‌کند و امکان رطوبت زنی هوا در زمستان، تصفیه هوا و حتی گرفتن رطوبت اضافی هوا در تابستان را ایجاد می‌نماید. در صورت استفاده از دستگاه هواساز می‌توانید از هوای تازه بیرون استفاده کنید و هر مقدار که بخواهید، به آن رطوبت زنی کنید. این موضوع به‌ویژه در فصل زمستان که رطوبت هوا اندک است، اهمیت زیادی پیدا می‌کند. علاوه بر این موارد،  با نصب چند فیلتر در محل عبور هوا می‌توانید در کنار استفاده از هوای خنک در تابستان و هوای گرم از هوایی با کیفیت و سالم نیز لذت ببرید.

 

دستگاه هواساز / سیستم هواساز خانگی

هواساز خانگی

 

ملاحظات مهم برای انتخاب دستگاه هواساز

 

درصورتی‌که می‌خواهید در مسیر عبور هوا فیلتر نصب شود، بهتر است در زمان سفارش موتور و فن دستگاه هواساز خواسته خود را با تولیدکننده یا فروشنده در میان بگذارید تا برای افزایش احتمالی قدرت موتور و فن دستگاه هواساز برای تأمین افت فشار ایجاد شده هوا در فیلترهای مسیر اقدامات لازم را انجام دهد. اما به یاد داشته باشید که در صورت استفاده از فن کویل، علاوه بر اینکه نمی‌توانید از هوای تازه برای گردش هوای داخلی استفاده کنید، عملاً کنترلی بر روی میزان رطوبت، ذرات معلق در هوا یا سایر مؤلفه‌های مربوط به کیفیت هوا نخواهید داشت.

 

فیلتر دستگاه هواساز

فیلتر هواساز

 

استفاده از دستگاه هواساز برای چه مکان‌هایی مناسب است

برای مکان‌هایی مانند پاساژها و مراکز تجاری خرید، مناسب‌ترین گزینه استفاده از دستگاه هواساز برای سرمایش، گرمایش، کنترل رطوبت، تأمین هوای تازه و تصفیه هوای ورودی به راهروها و فضای عمومی مرکز مربوطه است، ولی برای فروشگاه‌های داخل پاساژ می‌توان از فن کویل استفاده کرد. در این صورت، با هر بار باز و بسته شدن درب هر فروشگاه، هوای با کیفیت مناسب از طریق فضاهای مشترک عبوری مرکز وارد آن فروشگاه خواهد گردید.

 

دستگاه هواساز یا بهارساز

دستگاه هواساز

 

امروزه نیاز به سیستم تهویه مناسب و با راندمان بالا در محیط‌های خانگی و صنعتی یک نیاز اساسی به شمار می‌آید. همگام با توسعه ساختمان‌های سبز که موجب صرفه‌جویی چشم‌گیری در مصرف انرژی می‌شوند، سطح استاندارد سیستم‌های تهویه مطبوع نیز بالاتر رفته است. امروزه استفاده از کولرهای آبی و یا گازی پرمصرف و یا هیترهای گازوئیلی به هیچ عنوان انتخاب هوشمند و مناسب نیست.

امروزه، انواع دستگاه هواساز صنعتی و هواساز خانگی (هواساز آپارتمانی) می‌توانند جایگزین مناسبی برای سیستم‌های تهویه قدیمی باشند.

هواسازها در انواع و ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شوند .از جمله:

هواسازهای مرکزی که برای مراکز تجاری و اداری، برج‌ها، سالن‌های اجتماعات، سالن‌های ورزشی و غیره مناسب است.

هواسازهای هایژنیک که برای استفاده در  بیمارستان‌ها، کارخانه‌های داروسازی ، اتاق‌های تمیز و مکان‌های مشابه انتخابی عالی است.

هواسازهای خانگی مناسب برای آپارتمان‌ها، خانه‌ها، مدارس ، مساجد و غیره.

 

یک مدل دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن در این پست خود اطلاعاتی را در باره دستگاه هواساز
این محصول مهم سیستم تهویه مطبوع و سیستم کانال کشی فراهم کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش محصول به بخش تماس با ما رفته و با
کارشناسان ما مشورت کنید.

پیشنهادها و نظرهای سازنده شما برایمان راهگشا خواهند بود.

 

ما واقعاً به شما وفاداريم.

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن

 

تماس بگیرید