رفتن به بالا

تلفن تماس: 09175886068


تصویری از اگزاست فن های صنعتی

اگزاست فن صنعتی یکی از مهمترین تجهیزات سیستم تهویه مطبوع است که برای کنترل کیفیت هوا در محیط‌های بسته به کار می‌رود. دستگاه اگزاست فن در این فرآیند کنترل کیفیت، دود، رطوبت، بوهای نامطبوع و دودهای ناخواسته و نامطبوع و سایر مواد آلاینده را از محیط داخل تخلیه کرده و هوایی تازه را جایگزین آن می‌کند. به‌طور طبیعی، دستگاه اگزاست فن صنعتی یکی از اجزای حیاتی و مهم سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع است؛ با این حال، در برخی موارد ممکن است آن‌ها را به‌طور مجزا هم نصب و استفاده کنند.

استفاده از اگزاست فن صنعتی برای کسب‌وکارهایی که می‌خواهند محیط کاری سالم و بهداشتی و ایمن برای کارکنانشان فراهم کنند، بسیار ضروری و واجب است.

 

تصویری از یک اگزاست فن صنعتی

اگزاست فن صنعتی

 

مشکل در گرمایش یا سرمایش ساختمان و نحوه مقابله با آن

 

هنگامی که می‌خواهید فضای داخل ساختمان را گرم کنید، مشکل اینجاست که هوای گرم تمایل دارد به طرف سقف برود و کارکنانتان را در هوای سرد باقی بگذارد! در مقابل، وقتی می‌خواهید فضا را با استفاده از دستگاه‌های تهویه مطبوع خنک کنید، این هوای خنک معمولاً با هوای گرم در سقف برخورد می‌کند که اثر فرآیندهای خنک‌سازی را خنثی می‌کند. این اثر به نام لایه‌بندی حرارتی مشهور است. روش مفید برای مقابله با این مشکل، استفاده از اگزاست فن یا فن‌های تهویه است. لایه‌بندی حرارتی را می‌توان با استفاده از ترکیبی از اگزاست فن ، فن‌های هوای ورودی و فن‌های گردش هوا تکمیل کرد. با جابجا کردن هوا، در کف اتاق و سقف، می‌توانید گرمایش و سرمایش ساختمان را به نحوی مؤثر و انرژی کارآمد انجام دهید.

 

اگزاست فن‌

اگزاست فن‌‌ها

 

انتخاب دستگاه مناسب با توجه به محل کار

 

اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، اندازه و وسعت محلی است که می‌خواهید تهویه شود. بدیهی است که یک کارگاه تعمیر خودرو به یک فن متفاوت با فروشگاه حراجی نیاز دارد، اما در هر دو آن‌ها احتمال دارد کارکنان در معرض مواد آلاینده قرار گیرند. اگر نمی‌دانید برای محل کسب‌وکار خود به کدام نوع دستگاه اگزاست فن صنعتی نیاز دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت کارن فن تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید. ممکن است کارشناسان ما بتوانند از محل کارتان بازدید کنند و کمک بیشتری را برایتان فراهم کنند.

 

یکی از مدل های اگزاست فن پشت بامی

اگزاست فن‌های پشت بامی

 

وجود اگزاست فن صنعتی ضروری است!

 

هرگز تصور نکنید که به اگزاست فن صنعتی نیاز ندارید! همه انواع کسب‌وکارها به دستگاه اگزاست فن صنعتی نیاز دارند، از کارگاه‌های تعمیر خودرو که کارکنان حاضر در آن در معرض دودها و سایر آلاینده‌ها قرار دارند تا کارگاه‌های رنگ یا کارگاه‌هایی که با آسیاب کردن مواد و صیقل دادن سروکار دارند. همواره این  نکته را در ذهن داشته باشید که به دلیل حفظ سلامت کارکنان و جلوگیری از بیمار نشدن آن‌ها باید از این تجهیزات مهم و حیاتی استفاده کنید. دستگاه اگزاست فن صنعتی ممکن است جذاب‌ترین دستگاه این تجهیزات نباشد، اما بهتر است بدانید که وجود آن برای موفقیت کسب‌وکارتان ضروری و حیاتی است.

 

تصویری از یک اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فن صنعتی پشت بامی – از اجزای سیستم HVAC

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن در این پست خود اطلاعاتی را در  باره اگزاست فن
این محصول مهم سیستم تهویه مطبوع فراهم کرده است.برای کسب اطلاعات بیشتر
یا سفارش محصول به بخش تماس با ما رفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.

پیشنهادها و نظرهای سازنده شما برایمان راهگشا خواهند بود.

 

ما واقعاً به شما وفاداريم.

 

فروشگاه صنعتی کارن فن

فروشگاه صنعتی کارن فن

تماس بگیرید